مشاوره و سفارش

پارچه ترمه

پارچه ترمه در ایران از قدمت تاریخی بالایی برخوردار است.  در زمان های قدیم ترمه مانند فرش با دست بافته می شد ولی امروزه به صورت نیمه صنعتی بافته می شود و ترمه ایران در کل جهان معروف است که در شهر یزد بافته می شود به صورتی که هر ترمه شناسنامه دارد که اغلب روی خود پارچه اسم کارخانه بافنده و سال بافت آن نقش می شود. ایرانیان از قدیم ترمه را برای سنت ها و مراسم خیلی مهم استفاده می کرده اند، مثلاً در شهر اصفهان مهریه هر عروس حداقل یک شال ترمه است و در خانه های قدیمی و سنتی پارچه های ترمه خیلی اصیل و قدیمی یافت می شود. به طور خلاصه ایرانیان برای پارچه ترمه ارزش خاصی قائل هستند و امروزه در سراسر جهان، ترمه ایران شناخته شده است و بیشترین طرفداران پارچه ترمه، اروپاییان هستند.

تاثیر کوسن در خانه

كوسن ها در هر خانه ای معرف سليقه صاحبخانه هستند، اگر به دنبال اين هستيد كه تغييرات كوچك اما تاثيرگذاری در دكوراسيون داخلی خانه‌تان ايجاد كنيد، بهترين راه اعتماد به كوسن‌هاست. كوسن ترمه طرح سالار از جنس ابریشم درجه یک توسط شرکت ترمه حسینی یزد توليد شده‌ است. اين كوسن ها را می توانيد در اتومبيل، در سفر، روی مبلمان، روی تخت خواب و … استفاده كنيد. حتی هنگام خواب برای كسانی كه به پهلو می خوابند می تواند بين دو زانو قرار گيرد.

کاربرد رو میزی ترمه

برای تکمیل طراحی داخلی، لازم است تمامی میزهای خانه از میز جلو مبلی گرفته تا میزناهارخوری و میز خاطره، به روش های شکیل و هوشمندانه تزیین شوند، شاید رومیزی یکی از کوچک ترین قسمت های دکور خانه ی شما باشد، اما این مورد، از میزان اهمیت انتخاب صحیح آن چیزی کم نمی کند و لازم است یادآور شویم از آن جا که غالب میزها برای پذیرایی استفاده می شوند و یکی از اصلی ترین مراکز کانونی نقطه ی دید به حساب می آیند، هرگونه نقص و کمبودی در انتخاب درست یک رومیزی مناسب به صورت برجسته ای خود را بروز خواهد داد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رومیزی ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
ست رومیزی ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
رانر ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
پشتی ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
کاور دستمال کاغذی ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیف جواهرات ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
سجاده و جانماز ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
کوسن ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیسه شاباش ترمه
-سفارشیموجودتماس بگیرید
روتختی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
لحاف کرسی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
میز عسلی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بالش لوله ای ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بالش کتابی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
روبالشتی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
سرویس شاه نشین ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیف پول ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیف رودوشی ترمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیرمجموعه ترمه مارت​


(ساعات پاسخگویی بین ۸ صبح الی ۸ عصر)

تلگرام

termehmart@

ایمیل

info@termehmart.com

درباره ما :

مجموعه ترمه مارت، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پارچه و اجناس تولید شده از ترمه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه ترمه مارت​

Call Now Buttonتماس بگیرید